PAKIET WYKOŃCZENIOWY PREMIUM

 

Wiemy, jak ważny jest dobrze zbudowany i trwały dom. Jednak równie ważne jest jego właściwe wyposażenie. Dlatego we współpracy ze znaną krakowską firmą wnętrzarską MAX-FLIZ możemy zaoferować Ci PAKIET PREMIUM, dzięki któremu zapewnisz najwyższą jakość wyposażenia mieszkania w konkurencyjnej cenie.

Oferta firmy MAX-FLIZ obejmuje wyposażenie każdego wnętrza, począwszy od łazienki, przez salon, sypialnię, aż po kuchnię. Znajdziesz tu  setki produktów najlepszych producentów, ale przede wszystkim marki własne – oświetlenie MAXLIGHT oraz meble MAXLIVING. MAX-FLIZ to prawie 30 lat doświadczenia w urządzaniu mieszkań i doborze najlepszych materiałów. Możesz im zaufać.

 

A JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

 

Pakiet Premium obejmuje:
– możliwość zakupu z 25 % rabatem wszystkich produktów w firmie MAX-FLIZ (oferta nie dotyczy artykułów objętych inną promocją);
– doradztwo produktowe i handlowe,- projekt wykończenia wnętrz wykonany przez konsultantów MAX-FLIZ.

Prezentowane na stronie wizualizacje zostały w całości wykonane przy użyciu elementów wykończenia i wyposażenia dostępnych w MAX-FLIZ. Oferujemy kompletne wykończenie domów według projektu stworzonego w kontakcie z klientem i dopasowanego do jego potrzeb. Koszt podstawowych prac wykończeniowych, wraz z materiałami budowlanymi, do osiągnięcia stanu „pod klucz”, to od 40 000 złotych. Wykonanie prac wykończeniowych zajmie ok. 2-3 miesięcy. W razie konieczności sprowadzania wybranych materiałów wykończeniowych należy dodać czas oczekiwania na zamówiony towar. Jednak nawet w sytuacji dużego natężenia prac, sprowadzania materiałów na zamówienie i nietypowych rozwiązań czas oczekiwania nie wyniesie więcej niż 6 miesięcy.